info@yukselplast.com  -  0312 395 99 49
ÜRÜNLERİMİZ
Plastik Kuşkonmaz, Kuşkovar İmalatçısı, Plastik Kuşkonmaz toptancısı
Ürün hakkında detaylı bilgi almak ya da Sipariş vermek için 0533 334 11 25 no'lu telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Kondurmaz Tel Adeti (50 cm. )

Kuşkonmaz plastik tel Ürünümüz 50 cm uzunluk 11.5 cm. yükseklik üst açı genişliği 15 cm. dir.

Polikarbon zemin, Paslanmaz  Tel ,1 Adet : 50 cm 32 Adet Tel

Plastik Kuşkovucu ürünümüzün 50 cm. lik bir adedinde 32, iki adeti yani bir metresinde 64 adet paslanmaz krom nikel çelik tel diken mevcuttur. Taban Şeffaf UV dayanımlı Polikarbon teller Krom nikel paslanmaz çelik teldir.  Kuşkonmaz tel ürünümüzde alman arge tasarımı ile Görsellik,Fonksiyonellik ve dayanım özellikleri ile profesyonel bir üründür,tarzı ürünlerin en mükemmelidir.

 • %100  POLİKARBON  MADDEDEN  ÜRETİLMİŞTİR.
 • %100  ESNEKLİK  GÖSTERİR. .  KIRILMA KOPMA  ÖZELLİĞİ  YOKTUR.
 • DOĞA  VE  HAVA  ŞARTLARINA  DAYANIKLI OLUP HERHANGİ BİR  BOZULMA VEYA  ÇÜRÜME  ÖZLLİĞİ  TAŞIMAZ.
 • UZUN  ÖMÜRLÜDÜR. UV  KATKILI OLDUĞUNDAN GÜNEŞ  IŞINLARINA DAYANIKLIDIR.
 • HERTÜRLÜ  ÇATI , TERAS , PENCERE  ÖNÜ  GİBİ  YERE  VİDA VEYA  ÖZEL  SİLİKONU  İLE  MONTE  EDİLEBİLİR.
 • ŞEFFAF  YAPISI  SAYESİNDE  GÖRÜNTÜ  BOZUKLUĞUNA  YOL AÇMAZ .
 • POLİKARBON  YAPISINDAN DOLAYI  KUŞLARDA HERHANGİ BİR YARALAMA  VE  KANAMA  GİBİ  SONUÇLAR OLUŞTURMAZ.
 • SIK  VE  ESNEK  DİKENLERİ  SAYESİNDE KESİNLİKLE   KUŞLARIN  ORTAMA  KONMASINI VE TÜNEMESİNİ ENGELLER.
 • UYGULANAN  BÖLGELERDE  ZAMANLA  KUŞLARI   ENGELLEDİĞİ  İÇİN  ,  ZAMANLA  KUŞLARIN  O  BÖLGEDEN  AYRILMASINA UZAKLAŞMASINI SAĞLAR.
 • DOĞAYA   VE  HAYVANLARA HERHANGİ  BİR  ZARARI  YOKTUR.
 • GENİŞ  KULLANIM  SICAKLIĞINA  SAHİPTİR .
 • -50  DERECE  VE  +  139  DERECEYE  KADAR  DAYANIKLIDIR.
 • DÜNYADA EN  ÇOK  KULLANILAN  VE  % 100 KESİN SONUÇ  VEREN  TEK  YÖNTEMDİR:
 • BAŞTA  GÜVERCİNLER  OLMAK  ÜZERE  TÜM  KUŞLARA  KARŞI  ETKİLİDİR.

Kuş kovar tel engelleyici ürünümüz, Güvercin,karga,sığırcık,martı, serçe ve kırlangıç gibi insana yakın yaşayan ve binalar üzerinde yuvalanan kuşların engellenmesin de oldukça kullanışlıdır. UV Dayanımlı Polikarbonat zemin ve paslanmaz çubuklardan yapıldığından uzun ömürlüdür.

Kuşkonmaz tel bariyer ürünümüz,Güneş, yağmur, sıcak , soğuk gibi dış etkenlerden etkilenmez,Plastik taban özel Polikarbon olup UV (Ultra viole dayanımlıdır, sıcak, soğuk farklılıklarına karşı mukavemetlidir, tel bariyer kısmı ise özel paslanmak çelik telden mamüldür, paslanmaz, küflenmez) 50 cm uzunluğunda, 11,5 cm tel uzunluğunda ve 15 cm genişlik kapama özelliğindedir. Kullanılan alanlarda her zaman işlevini tam yapmıştır. Kendisi için ödenen değeri her zaman hak etmiş bir üründür

Güneşin yıpratıcı etkisine karşı U.V. korumalı formüle sahiptir orijinal granülden üretilmiştir

Tüm hava Koşullarına dayanıklıdır  -50 ile +130 °C arasındaki tüm hava şartlarında deforme olmaz, özelliğini kaybetmez, kullanım ömrü azalmaz.

Plastik Kuş konmaz diken Kuşlara hiçbir zarar vermez Ucu Küttür.

Plastik Kuş kovucu ürünümüzde 50 cm.de 32 iki adeti yani bir metresinde 64 adet takviye edilmiş yapıda polikarbon plastik diken mevcuttur.

Plastik kuşkonmaz ürün, Taban ve dikenler özel dizayn takviye edilerek mukavemeti arttırılmış tamamen Şeffaf UV dayanımlı Polikarbon plastikten mamuldür. Plastik kuşkonmaz Ürünümüz Piyasa muadili görünen ürünlerin en mükemmelidir, şeffaflık ve ürün ARG tasarımı ile görsel ve dekoratif görünümü  öne çıkmaktadır.

Plastik kuşkonmaz

MONTAJI KOLAYDIR

Tabanında bulunan vidalama yuvaları ile vidalamaya, kıvrım ve olukları ile plastik kelepçe ve benzeri bağlama elemanları ile bağlanarak monteye, Silikon için perçin görevi görebilecek taban yapısı ile dış cephede kullanılabilecek özel silikonlar ile yapıştırılarak montaja müsaittir

Kuşkonmaz kuş kaçırıcı tel bariyer sistemleri.

İnsanlara yakın yaşayan Kuşların tünemesi ve konmasının engellenmesi prensibi ile tasarlanmış kuşkonmaz ürünümüz, bilimsel çalışma ve tecrübelerimizin birikimi ile hazırlanmış ve %100 etkili bir üründür. Kuşkonmaz dikeni ürünümüz Polikarbon taban üzerine paslanmaz çelik tellerden mamuldür.

UZUN ÖMÜRLÜDÜR.

Kuşkonmaz tel Bariyer sistemimiz Güneşin yıpratıcı etkisine karşı U.V. koruma takviyeli formüle sahiptir. Her çeşit anormal hava koşullarına da dayanıklıdır. Polikarbon taban ve paslanmaz çelik tel dikenleri ile donmaya ve sıcaklık etkileri karşısında özelliğinden bir şey kaybetmez.

DAYANIKLIDIR.

Esnek Polikarbon tabanı ve Paslanmaz çelik telleri her çeşit darbeler ve iklim şartları karşısında, eğrilmez, kırılmaz özelliklerdedir. Benzeri Plastik ürünler ise ince uçları kırıldığı için etkisizleşmekte ve estetik olma özellini yitirmektedir.

MONTAJI KOLAYDIR

Tabanında bulunan vidalama yuvaları ile vidalamaya, kıvrım ve olukları ile plastik kelepçe ve benzeri bağlama elemanları ile bağlanarak monteye, Silikon için perçin görevi görebilecek taban yapısı ile dış cephede kullanılabilecek özel silikonlar ile yapıştırılarak montaja müsaittir.

ÇEVRE DOSTUDUR.

Kuşların yaralanma ve ölüm tehlikesi yoktur. Görevi sadece onları istediğiniz yerden uzak tutmaktır.Paslanmaz çevre ve sizin için Toksit özellikler barıdırmaz.

ESTETİKTİR

Özel ve zarif tasarımı ile ekstra bir görüntü ve rahatsızlık yaratmaz,tersine Her çeşit Mimari dokuya uygun ve Dekoratif görünüm katar.

ESNEKTİR

Kırılmaz. Bükülerek şekil alır.Boru,sütun gibi İç ve dış bükey yüzeylerde kolaylıkla uygulanabilir. Darbe mukavemeti yüksektir.

EKONOMİKTİR